Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gawarzec Górny

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna uzbrojona Załuski

Załuski(Gawarzec Górny + 22 km)

999 000 zł10 046 m² 99,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową działkę inwestycyjną nr 194/22, położoną bezpośrednio przy trasie S7, w miejscowości Załuski (gmina Załuski, powiat płoński, woj. mazowieckie). To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 15 Sierpnia

Boryszew,Sochaczew(Gawarzec Górny + 22 km)

429 000 zł37,08 m² 11 569,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,08 m , położone na spokojnym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji blisko stacji pkp. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworskiego

Płońsk(Gawarzec Górny + 24 km)

2 100 zł46,98 m² 44,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.05.2026 r. Zapraszam na prezentację! Do zaoferowania mamy lokal mieszkalny do wynajęcia "od zaraz" z piwnicą i zabudowanym balkonem w budynku wielorodzinnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Nowe Grochale

Nowe Grochale(Gawarzec Górny + 24 km)

170 000 zł1 098,79 m² 154,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m , położona w miejscowości Nowe Grochale, w gminie Leoncin - w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna zabudowana Łazy

Łazy(Gawarzec Górny + 20 km)

695 000 zł25 600 m² 27,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku magazynowo-produkcyjnego o powierzchni 3000m2. Szerokość elewacji frontowej budynku magazynowo - produkcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Chopina

Chodaków,Sochaczew(Gawarzec Górny + 22 km)

64,52 zł/m²155 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy W sochaczewie Lokal użytkowy | Sochaczew | Do własnej aranżacji | Dobrze skomunikowane ***** rozkład pomieszczeń: oferujemy dwa lokale użytkowe o łącznej powierzchni 155m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Falbogi Wielkie

Falbogi Wielkie(Gawarzec Górny + 24 km)

1 149 000 zł160 m² 7 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Przestronny nowoczesny dom 50 km od Warszawy - wiejskie życie w wersji pro Krótko Wyjątkowa oferta nowoczesnego domu z własnym, naturalnym, zarybionym stawem wielkości 500 m2, 3 200 m2 zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Podgórze-Parcele

Podgórze-Parcele(Gawarzec Górny + 14 km)

75 000 zł1 654 m² 45,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-letniskowa 1654 m , Podgórze Parcele (woj. mazowieckie, pow. płocki, gm. Mała Wieś). Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1654 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stanisławów

Stanisławów(Gawarzec Górny + 22 km)

1 070 000 zł189,30 m² 5 652,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 863 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Stanisławów gmina Leoncin. Na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2863 m2 posadowiony jest dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Pasikonie

Pasikonie(Gawarzec Górny + 22 km)

239 400 zł3 420 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka znajduje się w pięknym i malowniczym rejonie gminy Kampinos. Ma wymiary około 33 na 106 metrów, z szerokością od frontu wynoszącą 106 metrów. Na działkę zostały wydane.